Karolina Stonjeková ŽIVĚ #18 - Komunisté ve stopách Pirátů, Fialovo kvádro a (euro)defenestrace

Karolina Stonjeková vystudovala politologii, mezinárodní vztahy, a také obor historická sociologie. Celý profesní život se ale živí prací v komerčním sektoru a pracuje jako PR konzultantka. Těší se na vás každé pondělí ve 21:00 zde na Xaver Live...

🎙 Poslouchejte jako podcast:
podcasts.apple.com/podcast/ka...

👉🏼 Připojte se ke členství s výhodami:
www.youtube.com/c/xaverlive/join

ℹ Dále vás také zvu ke sledování:
xaverlive.cz
www.xtv.czToto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 4.0 Mezinárodní License. creativecommons.org/licenses/...

Copyright © XTV s.r.o.

Stažení

zhlédnutí
30,286

Komentáře

 • KAROLINKO, RADUJI SE A VÝBORNĚ BAVÍM DIKY❣

  hoiy vinosahoiy vinosaPřed 5 dny
 • to pro něj poprvé.

  wnnalis cioovwnnalis cioovPřed 6 dny
 • Xaver a Holec jsou levičáci a nejspíše voliči Babiše- minimálně p. Holec ano, proto a také proto, jak Xaver- chameleon- otočil, a jeho působení v radě ČT ve mne zanechává pachuť, když na počátku jsem byl nadšen- jste Vy Karolíno, jediná, koho sleduji z tohoto tria- zejména proto, že jste zůstala pravičákem- nicméně Váš názor, že nemáte koho z pravice volit, že tu pravice není, mi přijde vtipný... To byste volila starou ODS?? Topolánek nebo Jasánek?? Jako vážně? A co je tedy SPD?? Jediná silná pravicová strana u nás, společně s Volným blokem, který naštěstí posiluje, no tento názor je úplně mimo- přirovnání k párkům a stejku už ani nekomentuji... A kritika Volného bloku s ohledem na výše uvedené je též nepochopitelná... Ač jsem Váš fanoušek, tak v těchto věcech jste tentokrát pindala Vy..

  Joachim FlumJoachim FlumPřed 6 dny
 • Co se děje s Xaverem?

  Standa on IQ #shortsStanda on IQ #shortsPřed 7 dny
  • snaženi o obnovu této strany je marné.

   hoiy vinosahoiy vinosaPřed 5 dny
 • Opět super! Líbila se mi ta hláška, kdyby vládli komunisté a asi i Piráti na poušti, byl by písek na příděl. Je to vtipné, ale obávám se že krutá realita. Jste paní Karolínko super člověk a máme Vás moc rádi a držíme palce!

  Viktor AdamViktor AdamPřed 8 dny
  • Kdo je to ta EU, že mám dělá tak zle? Kde se tu vzala? Spadla z nebe?

   wnnalis cioovwnnalis cioovPřed 6 dny
 • už i Barney Stinson říkal Fialovy ad nahodí oblek a Fiala poslechl Barney Stinson chystá velkou party v obleku pozván byl i Petr Fiala je zván každý ale je jedno pravidlo všichni musí mít oblek a bude to počkej si legend legendární

  tomas zavadiltomas zavadilPřed 8 dny
  • Tak u Procházkové, obhájkyně čečenských teroristů, už nepřekvapí žádné její "pindy"...🙄

   mikea hiooimikea hiooiPřed 7 dny
 • kotlíkářka si myslí ,že její projev je sranda legrační ... ne není ,jediné co mě napadá je to příště nezapnout .

  PetrarmadaPetrarmadaPřed 9 dny
  • @Petrarmada Tvůj prroblém. Leč se.

   Zlatá OrchideaZlatá OrchideaPřed 7 dny
  • @Zlatá Orchidea Ne nejsem jsem normální

   PetrarmadaPetrarmadaPřed 7 dny
  • @tomas zavadil To ho musíš mít hodně rád, když jsi k němu tak milosrdný. Ono úplně stačí, že je Pirát a samo o sobě to vysvětluje vše.

   Zlatá OrchideaZlatá OrchideaPřed 8 dny
  • Tak proč to poslouchas? Nikdo tě nenutí.

   Hana TipovaHana TipovaPřed 8 dny
  • @Zlatá Orchidea Ivan Bartoš je pošuk

   tomas zavadiltomas zavadilPřed 8 dny
 • Karolínko opět za 1*.

  Brigita VeselkováBrigita VeselkováPřed 10 dny
 • U nás v Čez už máme plán oficiální jak naplňovot fit for 55 jak se bude platit Co2.

  Zdeněk HubkaZdeněk HubkaPřed 10 dny
 • KAROLINKO, RADUJI SE A VÝBORNĚ BAVÍM DIKY❣

  Marisstella TošovskáMarisstella TošovskáPřed 11 dny
 • odpálit karieru na kanále k manipulaci veřejnýho mínění to chce pořádné slib...

  HádesHádesPřed 12 dny
 • Super komentář k pindě.

  Robert KáčerRobert KáčerPřed 12 dny
 • Dobrý vecer

  Josef HetclJosef HetclPřed 12 dny
 • Každému člověku který chce komunismus bych ho dopřál.Osobně nepotřebuji 7x týdně do Kauflandu,nepotřebuji auto i když ho mám,nepotřebuji telefon(spíše bych se ho rád zbavil),dokonce nepotřebuji ani byt a stupidní práci řidiče který vozí piliny sem tam na stovky kilometrů vzdálená místa.Rád půjdu pracovat na farmu,vezmu si holiny a budu okopávat mrkev 🥕 .Chtěl bych ale vidět všechny ty vzývače starých časů jak by potom koukali.😁✌️.

  Dusan RyzlerDusan RyzlerPřed 12 dny
  • @Dusan Ryzler Rozumím, v každém připadě je to smutné.

   Daniel TDaniel TPřed 11 dny
  • @Daniel T Vůbec jste mě nepochopil!Problém (můj) není v tom že bych musel bydlet na ubytovně kvůli penězům.Můj příjem je nadstandardní.Děti nechci kvůli tomu,že neumím a nechci být odpovědný za druhé.Příklad:kdyby jsem třeba s partnerkou měl děti a ona by si náš společný vztah nějak rozmyslela a úmyslně nebo neúmyslně by to bylo trauma pro moje (naše) děti,musela by počítat s tím jaké to může mít následky.Asi by jí zkoumali archeologové za mnoho tisíc let.Jestli někdo udělá rozhodnutí nebo chybu na základě které má děti,je jeho povinností aby rozpad vztahu děti NIJAK!!!neovlivnil!!!!

   Dusan RyzlerDusan RyzlerPřed 11 dny
  • @Dusan Ryzler Právě o tom je řeč,tito lidé měli sluśné bydleni a ti všehoschopni je odtud vyhodili,protože neměli na nájem,jejich manželstvi ztroskotalo a oni zůstali bez peněz,přitom nešlo o deset děti,které mají Romové.Ne všichni se s tím dokázali vyrovnat,sám píšete,že byste s dětmi musel žít na ubytovně.To je smutné,že takto pracovitý muž nemůže založit rodinu,protože i s dětmi byste musel žít na ubytovně.

   Daniel TDaniel TPřed 12 dny
  • @Daniel T Mít děti,je odpovědnost a navíc dvou lidí najednou.Nemám moc dobrých vlastních zkušeností (z rodiny)a proto děti neplánuji.Nechci aby z jakéhokoli důvodu bydleli na ubytovně ze sociálních dávek.Moje rodinná zkušenost je ještě z doby komunismu a byla možná horší právě proto.Rodina je taktéž osobní odpovědností daných lidí a nechápu proč by každý musel platit vyšší daně a sociální pojištění aby si mohli mladí pořídit tři děti a bez jakékoli odpovědností žít že soc.dávek.Pokud už by se někdo jiný měl postarat (mimo otce a matky) měli by to být prarodiče.Téma je příliš obsáhlé,ale zcela jistě vím,že by jsem Vám vysvětlil logiku svého uvažování a možná změnil i Váš názor.Pokud jde o bezdomovce se má věc asi takto:většina a to absolutní,je v této situaci vlastní vinou.Gemblerství,alkoholismus,různé psychické problémy po rozchodech,trestná činnost a drogy u mladistvých atd.Zkuste někdy u obchodu bezbomovci který po Vás chtěl peníze na jídlo koupit svačinu.Pokud Vás rovnou nepošle k šípku ihned po tom co zajděte za roh poletí sváča do koše.Žádný člověk nemusí být na ulici (pokud nechce).Tohle mě přímo posouvá k další myšlence,že tito lidé bezdomovci být chtějí.Nikdo(téměř) kdo tohle nezažil nechápe význam slova svoboda a podstatu návratu člověka k základním potřebám .Tito lidé dělají jenom to co musí.

   Dusan RyzlerDusan RyzlerPřed 12 dny
  • @Dusan Ryzler Jsem ráda, že jste spokojený,jste ještě mladý a zdravý,přeji Vám, aby Vam to vydrželo ale urcitě jste se potkal i s bezdomovci, kteři byli staři a nemocni a ti tuto situaci nepřežili.Obdivuji Vás, že se takto vyrovnáváte se situaci, ale určitě byste chtěl i děti.

   Daniel TDaniel TPřed 12 dny
 • Petra Fialu by mohl režírovat třeba takový Andrew Blake a tam by fiala mohl vystupovat také v kvádru (nebo třeba i v krychli) a ten režisér by to určitě narežírovat zvládnul. Nebylo by to pro něj poprvé.

  Petr DostálPetr DostálPřed 12 dny
 • Ve srovnání s dobou, kdy jsme měli premiéra Aloise Rašína, je dnešní jarmulka Bábiško poněkud tristní.

  Mylous JakesMylous JakesPřed 12 dny
  • @Mylous Jakes Tobě taky a ze všech stran.

   Zlatá OrchideaZlatá OrchideaPřed 7 dny
  • @Zlatá Orchidea facepalm...

   Mylous JakesMylous JakesPřed 8 dny
  • Ty nosíš jarmulku ? Tak jenom v synagoze, jinak nemusíš. U nás se žádné víry zatím nezakazují. No a Babiš jarmulku nenosí vůbec, nejspíš k tvé lítosti není židovského vyznání.

   Zlatá OrchideaZlatá OrchideaPřed 9 dny
 • Paní Karolina procestovala celý svět,vzhledem k mládí by měla říci, jak si na to vydělala.Pane Xavere, vzhledem k událostem, ke kterým se vyjadřuje je její vyjadřováni ubohé,zdraví lidi, kteři jí posílaji peníze a to je její program,kritikou uvedených stran se zabývají všichni.Myslím, že byste jí měl vyměnit.

  Daniel TDaniel TPřed 12 dny
  • @Daniel T A mmch já žádný její "moudrosti" nepotřebuju, od toho mám vlastní mozek. Ona je jenom další názor, který mě zajímá.

   MartyMartyPřed 12 dny
  • @Daniel T Primitivy si nech pro svý soudruhy. Úpadek společnosti po 89 je především to, že prominentní bolševici neskončili minimálně ve vězení, tak buď rád, že si můžeš SVOBODNĚ a bez následků blábolit ty svoje bludy na netu.

   MartyMartyPřed 12 dny
  • @Marty Nechte si urážky primitive a když neumíte slušně odpovědět,buď raději zticha, jste přikladem úpadku společnosti po roce 1989.

   Daniel TDaniel TPřed 12 dny
  • @Marty Mělo by Vás zajímat, kdo Vám dává tyto moudrosti a kdo je za to platí,vždyť ona kritizuje ostatní a také se zajímá, kdo je za to platí, takže ona také nemá právo se na to ptát.

   Daniel TDaniel TPřed 12 dny
  • ??? Co to melete za blbosti?🙄 Odkdy SOURKOMÉ OSOBY mimo státní sektor prokazují svoje příjmy? S některými jejími názory nesouhlasím - no a co? A že zdraví lidi, kteří posílají peníze - tak se podívejte na streamy na jiných kanálech, vy exote. Nikdo vás nenutí na to koukat, natož něco posílat (na rozdíl od ČT). Proberte se, kašpare...

   MartyMartyPřed 12 dny
 • Jaký je příděl bezdomovců kromě písku, to je snad jediné,co jim snad nikdo nemůže vzít,a co jim poskytly všechny strany za 30 let,jinak je jasné, že nemohou uspět,protože komunisté se spojili se všemi zlodějskými stranami.Opravdových komunistů, kteří poctivě pracovali a přispěli k tomu, co ostatní po roce 1989 rozkradli, už je málo a veškeré snaženi o obnovu této strany je marné.

  Daniel TDaniel TPřed 12 dny
  • @Marty Zase smůla, nikdo z naší rodiny v této straně nebyl ani v žádné jiné, jsem na rozdíl od Vás myslící člověk,který vidí, kam se dostala tato společnost po 30ti letech, zřejmě patříte k těm všehoschopným,kteři se dokázali zbavit těch, kteři jim neplatili nájmy.Napište mi jedinou výhodu, čeho jsme dosáhli za posledních 30 let, a prosím slušně.

   Daniel TDaniel TPřed 12 dny
  • Á, pán se vybarvil. Jdi zpátky do kanálu, poctivý soudruhu... Mně stačilo, co jsem viděl v roce 87-89 na praxích a brigádách, abych si udělal představu o budoucnosti komunismu. A bude jedině dobře, když tahle strana šašků co nejdříve vymře. Což ovšem bohužel nezabrání novým bolševikům od Bonzáků.

   MartyMartyPřed 12 dny
 • Kdo je to ta EU, že mám dělá tak zle? Kde se tu vzala? Spadla z nebe?

  Jaroslav ZapletalJaroslav ZapletalPřed 12 dny
 • Pořád nechápu, co mají feťáci společného s komunisty,srovnávat je s těmi komunisty,kteři to mysleli vážně a zajistili lidem slušný život nelze.A ti komunisté,o kterých mluvíte, se už dávno překabátili a jsou v jiných stranách.

  Daniel TDaniel TPřed 12 dny
  • @Daniel T No a nevím jak ty, ale já jsem byl po kupónové privatizace 30k v plusu. A kdybych nebyl blbej, tak jsem mohl být i víc, kdybych brzy neprodal. Svádět svoji NAPROSTOU NESCHOPNOST na jiné je typicky bolševická manýra.

   MartyMartyPřed 12 dny
  • @Marty Ten PRD mají už teď lidé okradení všehoschopnými lidmi po “sametové revoluci” a ,kuponové privatizaci,jinak se tito lidé budou mít pořád dobře a budou okrádat dál,zatímco ostatní na ně budou dál pracovat.

   Daniel TDaniel TPřed 12 dny
  • Společné mají chystané OKRÁDÁNÍ poctivých lidí, kdy všichni měli/budou mít všechno a všichni měli/budou mít ve skutečnosti PRD.

   MartyMartyPřed 12 dny
 • Tak u Procházkové, obhájkyně čečenských teroristů, už nepřekvapí žádné její "pindy"...🙄

  MartyMartyPřed 12 dny
 • Když si nemůžeme nechat líbit green new deal tak zvolíte Karolíno SPD nebo Trikoloru a spol.? Jiné strany proti nejsou.....

  Mafian GamberMafian GamberPřed 12 dny
  • Zkuste Volný blok

   Hanka Z.Hanka Z.Před 9 dny
 • Paní Karolíno, ráda Vás poslouchám, ano, také začínám mít problém s Xaverem, už jsem si ho přestala pouštět.

  Barbora BíláBarbora BíláPřed 12 dny
  • Xaver bude paní Barboro asi její sponzor.

   Daniel TDaniel TPřed 12 dny
 • Fiala se nejvíce znemožnil přátelstvim s člověkem,který přeje ostatním smrt,Novotným.Dalši rozebíráni jeho obleku jako je např při koupáni atd je jen ubohé plácání o ničem.

  Daniel TDaniel TPřed 12 dny
 • Pan Volný může akorát přivolat voliče, kteři se nechtěji očkovat, ale těch stran je více a mají k tomu i nějaký program a pan Volný má jenom pandemii.Přilákat voliče, že se budu prát o mikrofon jiného poslance,je ubohé.

  Daniel TDaniel TPřed 13 dny
  • Souhlasím.Najděte si Martina Dzurise a ohlasy na chatu.🧐🤔🤥

   Ad EiAd EiPřed 9 dny
 • Mám dotaz. Myslíte že by to Fialovi přemýšlelo víc, kdyby nosil třeba tepláky? Já nevím.

  Martin ŠtarmanMartin ŠtarmanPřed 13 dny
  • @Viktor Souhlasím.😁

   Martin ŠtarmanMartin ŠtarmanPřed 12 dny
  • Fialovi by to v teplakach nemyslelo vic, ale taplaky by trefne doplnovaly jeho myslenkove pochody. Ovsem v kapse by musil mit kravatu.

   ViktorViktorPřed 12 dny
 • Nešlo by zvýšit hladinu zvuku,.)?

  Mafian GamberMafian GamberPřed 13 dny
 • Koho tedy volit? S kým se spojila ODS? S TOP a lidovci! Spojila se s moderními henleinovci, kteří se přátelí se sudeťáky! Když si odpovím na volební kalkulačku z minulých voleb, všechny tyto tři strany končí na posledních místech, od mých názorů se odlišují prakticky ve všem neboli jsou tyto strany pro mě nevolitelné! Piráti a STAN? Rovněž! Nepřekročitelnými požadavky pro mě je zrušení Senátu, omezení poslanců Parlamentu na třetinu, odebrání neodůvodněných výhod poslancům a vyhlášení referenda o vystoupení z NATO a EU! Neboli když vyloučím ČSSD a KSČM a zmíněné koalice, jaká strana mi zbývá? SPD nebo pidistrany, které nemá cenu volit! Takže koho? Za mě nikoho! Napadá mě vtip: Kolik FÉROVÝCH A SLUŠNÝCH politiků se vejde do výtahu? VŠICHNI!

  Lubomír ŘičicaLubomír ŘičicaPřed 13 dny
 • Raději piráty než komouše,ti to tady rozkradli a díky nim jsme 40 let pozadu společně s v4,ale tupý lidé to nevidí stejně jako Stonjeková,po revoluci to převzalo na 30 let duo z prognosťáku a to tady smrdí do dnes...70 let jsme pozadu,to už nikdy nedoženeme...

  John JoyJohn JoyPřed 13 dny
  • Tady rozkradi všechno jenom komunisté, kteři převlékli kabáty spolu s ostatnimi stranami, obyčejní komunisté přišli zkrátka.Všechny strany se podíleli na rozkrádáni a pomohli jim k tomu i zákony.

   Daniel TDaniel TPřed 13 dny
  • Pirati jsou marxisti padesatych let!!!

   ViktorViktorPřed 13 dny
 • Volby vyhraje SPD. Jejich perfektní kampaň ještě velmi zamíchá kartami.

  Karel NicekKarel NicekPřed 13 dny
  • @Mafian Gamber Myslím si, že v politice je jistým začínajícím trendem a tahákem kouzlo rázných žen jako například Šilerová, Maláčová, ta blondýna z ANO a podobně. Upřímně všechny tyto ženy jsou mi velice sympatické a dělají razantní trhliny v ideálu ženské krásy, protože tyhle ženský prostě táhnou.

   Karel NicekKarel NicekPřed 12 dny
  • @Karel Nicek Mě mrzi, že na sebe narazili ega Okamury a Volného. Bobošíková chtěla do Triko a s Vkm se na tom nedohodli, tak začala Triko okopávat a teď uberou spíše 1% než 5% SPD... Je to velká škoda....Naopak SPD ubere 5% ČSSD - odchody Foldyny, Gawlase a dalších se projeví.... I KSČM ubírá SPD hlasy, je to vlastenecká strana, ale se sociálním akcentem k pracujícímu lidu a ne nepřizpůsobivým, migrantům a nebo menšinám. Hlavně by bylo potřeba aby si voliči ANO uvědomili, že jim Babiš lže, jak hájí naše zájmy v eu v bruselu(místo to se vždycky nechá koupit za prachy pro agrofert a nás zradí!) - to by přineslo hodně hlasů!

   Mafian GamberMafian GamberPřed 13 dny
  • @Mafian Gamber podle mého názoru ztrácí jak piráti tak Babiš. Komunistům dlouhodobě už moc nikdo hlasy nedává a sociální demokracie je nad propastí. Myslím si, že SPD bude hodně moc posilovat. Sice ten Volný blok SPD ubere možná až 5 procent a možná právě toto bude důvod proč SPD volby nevyhraje. Já jsem sice jeden z těch málo co když de volit tak hodí hlas Komunistům, ale ač SPD jako protipol komunistů, tak já prostě s SPD skoro ve všem souhlasím. Proto jsem optimistický a jsem přesvědčen, že SPD může volby v pohodě vyhrát i. ČSSD může zachránit už jen Maláčová.

   Karel NicekKarel NicekPřed 13 dny
  • Kéž by...., ale i 15% a víc by pomohlo....

   Mafian GamberMafian GamberPřed 13 dny
 • vy jste taky pěknej kvádr :D

  Jiří PospíšilJiří PospíšilPřed 13 dny
 • Monika ho drží,to je logické...když bude tam jak je ,tak ho nemusí moc vidět a myši mají Prvé...😜👍🥂🍾🤣🤣

  bob nilpfertbob nilpfertPřed 13 dny
 • Karolíno, proBoha, přestaňte už s těmi přihrávkami, byla tu už jedna "trhlá" se sněháňkami a ta tedy byla. Myslím, že děvče jako Vy má na víc než na přihrávky. :)

  Vl MaldaVl MaldaPřed 13 dny
  • Ne ,paní Maldo, ona navíc nemá

   Daniel TDaniel TPřed 12 dny
 • Dalibor samozřejmě super a legenda 80's a mých dětských let. Co se týče green dealu, nedej bože, aby to těm bruselským šílencům prošlo, to by byla zkáza lidstva, bez nadsázky!

  Guarrdian1984Guarrdian1984Před 13 dny
 • Chodit do nemocnice bez očkování bez jakéhokoliv testu s tím, že budou mít nasazený respirátor, který si možná nesundaji a navštěvovat tak pacienty po operaci s oslabenou imunitou. To jste myslela vážně ?

  Jindřich MJindřich MPřed 13 dny
 • kdo tě živí, pro koho prodáváš? Nezávislá, nestraná, nezaujatá.. paráda 🤗 Karolína tričko Stojdeková... Jako bizárek dobrý, ale na silvestra to ještě není. Zaber!

  Casiusoro GianfrancoCasiusoro GianfrancoPřed 13 dny
  • ​@Jirka Tobola Vy jste slyšel nějaký její názor na politiky v té první části? Prosím Vás jaký. Já ho tam právě neslyšel a proto píšu co píšu. Hele, nechcete si přečíst základní knížky o lidské psychologii a manipulaci, než se pustíme do další debaty, protože já jako nehodlám vyvracet, co jsem nenapsal :-D.....pokud se ovšem nepovažujete za letadlo.... Ona Vás prostě nechává tak vlát volně v prostoru a hlavně plaťte.

   Jarda PřichystalJarda PřichystalPřed 12 dny
  • @Jarda Přichystal No klasika vysvětlení demokratů jak vyšitejch. Je demokracie a každý má právo říct co si myslí v tom se shodneme. Ale označit okamžitě za manipulaci a něco pod úroveň když s něčím nesouhlasím tak přesně takto začíná cenzůra. Dále je směšné argumentovat jak jste napsal kdo tomu rozumí ví o co jde. 💁‍♂️

   Jirka TobolaJirka TobolaPřed 12 dny
  • @Jirka Tobola Ten systém manipulace je z toho zřejmý. Ten, kdo tomu rozumí ví, o co jde.

   Jarda PřichystalJarda PřichystalPřed 12 dny
  • @Jirka Tobola Myslím, že takto se živit je po úroveň,zejména když kritizuje ostatní.

   Daniel TDaniel TPřed 12 dny
  • @Lukáš Volf Ne, vysvětlete, proč je blbej.

   Daniel TDaniel TPřed 12 dny
 • karolino uz mam nejaky cas problem s xaverem.

  gody kociangody kocianPřed 13 dny
  • o to více do toho kope hejma trosečník- lidi k němu přebíhají..... jemu zbyde směšnost... v radě už také tratí tempo, tam to válí lipovská ,

   Ed křibíkEd křibíkPřed 11 dny
  • No "zbruselovatěl" nám hoch, dobře že jste si toho taky všiml! ;)

   Guarrdian1984Guarrdian1984Před 13 dny
 • Karolíno, začínám mít problém s Xaverem...😒

  Petr PischnothPetr PischnothPřed 13 dny
  • Já také.

   Viktor AdamViktor AdamPřed 8 dny
  • No určitě, ale potom se určitě naštve. OVM je fakt žumpa.

   Viktor AdamViktor AdamPřed 8 dny
  • To je v poriadku. Vždy je možné prepnúť na OVM.

   AVENALEKAVENALEKPřed 12 dny
 • Na Kubě to už dávno mají. Auto na povolenku ,sdílené. Stěhování výměnou. Na povolení. Zaleťte si tam ještě na zkušenou. Já tam už byla. Jinak ráda. Asi mi to něco signalizovalo?

  Eva BartekováEva BartekováPřed 13 dny
 • Měla by jsi si něco pročíst o vývoji automobilové technologije či leteckého průmyslu, nebot nakonec i Ty dostaneš ten titul at si pindá či jiný podobný.

  Στάθης ΜιχαηλίδηςΣτάθης ΜιχαηλίδηςPřed 13 dny
 • Chce to mikrofon 🙏🏼 - sekundu co jsem to dopsal slyším “spadl nám mikrofon” 😅😁

  Petr ZmolikPetr ZmolikPřed 13 dny
 • Green Deal: 1) průmysl: způsob jako si nechat zaplatit všelijaké inovace a investice z veřejných peněz a ještě získat zelonou PR kartu 2) politici: tak se vyhrotili, že už sami mezi sebou nesmí říct nic jiného než levou vpřed, takže se z takových debilních nápadů stává perpetum mobile ...

  HorviHorviPřed 13 dny
  • Energie ze solaru je uz nyni levnejsi nez u uhli.

   Jaroslav ZapletalJaroslav ZapletalPřed 12 dny
  • @Zlatá Orchidea Ale no tak. Přeci chápeme,jak to bylo myšleno,ne 😁

   K 64K 64Před 13 dny
  • @K 64 Zatím prší, ve vodě se ananasům daří ? Já nevěděla, že je to vodní rostlina. A v našich pranostikách se říká: Co červenec neuvaří, srpen nedopeče. Takže zbohem úrodo i ti tví ananasy. Ani dotace jim nepomůže .

   Zlatá OrchideaZlatá OrchideaPřed 13 dny
  • Samozřejmě, vše kolem tohoto šílenství je jen a jen o penězích. A to penězích státních,tedy všech poplatníků. Vždyť i Křetínský se angažuje v energetice v Německu právě kvůli dotacím. Proč jinak, že. Vůbec nejde o nějaký rozvoj eko energie,jde jen o státní dotace. Stejně tak byla i řepka. Proto jí jsou všude lány. To není o nějakém Babišovi. Babiš s tím jen uměl zacházet. Až se bude dotovat ananas, začneme ho u nás pěstovat taky.

   K 64K 64Před 13 dny
  • Green Deal znamená konec topení uhlím a dřevem, konec spalovacích motorů, konec skutečného masa, několikanásobné zdražení elektrické energie, bez záruky plynulosti její dodávky ... znamená, že všichni brutálně schudneme a náš způsob života se vrátí o nějakých 100 let zpět. A proč? Protože údajně snížení CO2 o několik procent zachrání planetu. Od čeho a jak už nám zapomněli říct. Tihle novodobí Zelení Khmerové z Bruseli, jsou smrtelně nebezpeční.

   Josef BrofskýJosef BrofskýPřed 13 dny
 • Obavam se, ze jediny skutecne chteny "akt usmireni" kteri Sudet'aci chteji a neustale se snazi o je vraceni majetku

  Nikki GrzesnskiNikki GrzesnskiPřed 13 dny
  • Pane Niki,Vaše obavy jsou opodstatněné a Herrman je v tom podporuje pod záminkou přátelství mezi národy.

   Daniel TDaniel TPřed 12 dny
  • Sudetackym pohrobkum nacistu, kteri Sudetenlandsmanschaft i zakladali, nikdy neslo o demokraticke Ceskoslovensko. Nikdy se neomluvili za Henleina, K. H. Franka atd. Sudetaci jsou pravne neco jako „Hnedy zahradkarsky spolek „. Nic vic.

   ViktorViktorPřed 13 dny
 • Já jako řidič kamionu už asi nedostanu nové auto,ale dostanu pár koní které budu muset přes víkend naučit jak mají fungovat 😃..... Po víkendu náložím třeba lodní kontejner s el.rozvadeci a vyrážím směr Hamburg kde se kontejner naloží na loď a šup do Číny 😂jen nevím kam s koňmi a mnohatunovým nákladem doklapu.....děkuji EU......chce se mi b..t

  Tomáš SáblíkTomáš SáblíkPřed 13 dny
 • Na Green Deal se upozorňovalo už předloni,ale bohužel v tzv.dezinformačních médiích,a mluvilo se fake news a podobně,takže kdo chtěl,byl informovaný,akorát prostě dokud se ta situace a šílené nápady nedotknou většiny lidí a nezačnou je ohrožovat životně,ekonomicky či jinak,tak to nemá ten ohlas ve společnosti.Teď už se snad většině otevřou oči,co se doopravdy děje a kam se vlastně směřuje.....

  Tomáš ŠkutaTomáš ŠkutaPřed 14 dny
  • oci se lidem otevrou az vse zdrazi a zivotni uroven pujde dolu...

   Lukáš VolfLukáš VolfPřed 13 dny
 • Naprosto s vašima nazorama souhlasím. Děkuji děkuji za vás.

  Michaela SpacalovaMichaela SpacalovaPřed 14 dny
 • To je jasné: Petr Fiala se nenuceně s pontáně v saku i koupe ;-)

  HorviHorviPřed 14 dny
  • A co čekáte? Každý má svůj fetiš.

   Viktor AdamViktor AdamPřed 6 dny
 • Je to obráceně. Piráti jdou ve stopách komunistů, jsou to naprdění neomarxáni od herních konzolí, irelevantně vzdělaní. Ostatně jako miliardy lidí na světě, včetně vás, tedy většina blížící se všem. Teorii spontánního řádu a kompozitivní teorii to nezná a chová se to absolutně mylně. Lidský svět řídí nás, ne my jeho... Dzp.

  Karel JanyškaKarel JanyškaPřed 14 dny
  • Chyba, piráti jsou klasický náckové, s komunisty mají stejné jen metody, ale okrádat budou ty dole a korporátu cpát prachy horem spodem

   Magnus EquusMagnus EquusPřed 13 dny
 • Kdyby nebyly dotace do zemědělství, tak by naše zemědělství zkrachovalo. Převálcovaly by nás Rumuni, Bulhaři a ti, kteří vyrábí levněji. Mimochodem Němci dostanou vyšší dotace než Rumuni. Víš proč, soudružko Stonjeková?

  exík _cz97exík _cz97Před 14 dny
  • exik- cz 97 Kdyby Lux nezlikvidoval zemědělstvi a na úrodných polích se nestavěly budovy pro zboži,které teď kupujeme draze od těch, kteři přes naśe území toto zboží převážeji, nemuseli bychom dostávat podřadné potraviny,které nám sem posílají.Teď vybízíte lidi, aby si sami pěstovali co se dá všude, kde mohou,bohužel už většina lidí nemá kde.

   Daniel TDaniel TPřed 13 dny
 • Poděkujme nejrozvinutějším zemím světa, že nás vzali mezi sebe do EUa živí nás. A už se těším, že vyměním ubohohou Kč, kterou ve světě nikdo nechce, za EURO, kterým platíte na celém světě.

  exík _cz97exík _cz97Před 14 dny
  • @Pavla Strhanova Naprostý souhlas.

   Daniel TDaniel TPřed 13 dny
  • Ta EU je tak super, že když jsme do ní vlezly, tak jsme se začali rok co rok rekordně zadlužovat, protože, nás živí, že ? Logika lvl. zvláštní škola.

   Magnus EquusMagnus EquusPřed 13 dny
  • ‘@Pavla Strhanova

   Vlasta KrivakováVlasta KrivakováPřed 13 dny
  • Jediná možnost jak se zachránit je Czexit.

   Josef BrofskýJosef BrofskýPřed 13 dny
  • @Pavel z Trhanova To jsme si nerozumeli. Souhlasim s Vami. Ma poznamka nepatrila Vam.

   ViktorViktorPřed 13 dny
 • Dotace EU jsou pro rozvoj našeho chudého státu. Poděkujme všem podnikatelům, kteří je využili. Za Jurečky jsme vraceli 1,5 miliardy.

  exík _cz97exík _cz97Před 14 dny
  • Prosím, neházejte čisla, o tom, co nám EU poskytla můžeme jenom spekulovat

   Daniel TDaniel TPřed 12 dny
 • Petr Fiala je prodavačem u snědeného krámu, který mu zcela vyjedli Kikina, Topor a jeho parta a nenechali mu tam ani prázdné regály...

  Tom C.Tom C.Před 14 dny
 • Myslím ze ty bývali (kování) komunisté (nyní imperialiste) jsou podstatně baziliskovejsi, nežli ti novodobi chudáci komunisté, bez chuti i bez zápachu...😳

  Tom C.Tom C.Před 14 dny
  • Musíte mez imperialisty zahrnout všechny strany.komunisté by se sami na nic nezmohli a Vašek Havel si s nimi dobře rozuměl, proto měl fešácký vězení.

   Daniel TDaniel TPřed 12 dny
  • @Viktor Jo všechno svoloč co už jejich rodiny kilaborovaly za protektorátu a pak to pekly s komárama a teď jsou velcí demokraté

   Magnus EquusMagnus EquusPřed 12 dny
  • @Magnus Equus ...myslite sef soudce pan/ soudruh Rychetsky, sef ceske TV Dvorak atd. atd. Je jich dost.

   ViktorViktorPřed 12 dny
  • Ale mám radši komunistu co říká že je komunista, než ti co říkají že jsou demokraté, ale přitom propaguji nejhorší politické myšlenky.

   Magnus EquusMagnus EquusPřed 13 dny
 • Kdo volí koalici SPOLU volí i Piráty. ''Kvádro'' Fiala přece říkal, že si umí představit, že budou ty dvě koalice budou po volbách vládnout...

  Starý známýStarý známýPřed 14 dny
  • ​@advmkx Tak řekl soudruh antikomunista, který by se chtěl "právě vrátit z Hradu"...

   KosovoJeSerbiaKosovoJeSerbiaPřed 13 dny
  • V pořádku.

   advmkxadvmkxPřed 13 dny
 • TO JE FAKT, OD ROKU 2011 BABIŠ LŽE, VŽDY KDYŽ POHYBUJE ÚSTY

  Eva KurzweilováEva KurzweilováPřed 14 dny
  • @advmkx Ne žádný člověk nemůže lhát dřív než mluvit. A ponaučení mluvit teprve ze strachu před trestem učí lhát.

   Zlatá OrchideaZlatá OrchideaPřed 11 dny
  • @Daniel T Z politiků? 0

   Eva KurzweilováEva KurzweilováPřed 12 dny
  • Paní Evo,jmenujte mi někoho,kdo nelže.Děkuji.

   Daniel TDaniel TPřed 13 dny
  • @Zlatá Orchidea čím? teď si nejsem jistej jestli nerozumíš slovu lhát, nebo mluvit?

   advmkxadvmkxPřed 13 dny
  • @advmkx Nemá pravdu . A ty napiš ,co jsi tím myslel.

   Zlatá OrchideaZlatá OrchideaPřed 13 dny
 • Je to smutné, doufám že nezemřeli po vakcinaci !!!

  Eva KurzweilováEva KurzweilováPřed 14 dny
  • @Eva Kurzweilová -1

   Zlatá OrchideaZlatá OrchideaPřed 11 dny
  • @Zlatá Orchidea 0

   Eva KurzweilováEva KurzweilováPřed 12 dny
  • @Eva Kurzweilová Ze všech vakcinovaných 94 a kolik by jich zemřelo bez očkování ?

   Zlatá OrchideaZlatá OrchideaPřed 13 dny
  • @Lydiemiranda Verdecia 94 mrtvých po vakcině, SÚKL

   Eva KurzweilováEva KurzweilováPřed 13 dny
  • Bože vy paranoiku

   Lydiemiranda VerdeciaLydiemiranda VerdeciaPřed 13 dny
 • Dnes Like za Green Deal.

  Josef BrofskýJosef BrofskýPřed 14 dny